
Kindercoaching Flore zet kinderen weer in hun kracht!
AlgemeenMijn naam is Stephanie Vingerling. Ik ben al heel lang gepassioneerd in de ontwikkeling van kinderen. Na mijn opleiding pedagogiek ben ik werkzaam geweest als pedagogisch coach in het basisonderwijs. Daarna ben ik schoolmaatschappelijk werker geweest.
Ik begeleidde hier onder andere kinderen die een hulpvraag hadden op school. Door mijn vele ervaring met kinderen kan ik goed aansluiten bij de hulpvraag die kinderen en ouders hebben en lukt het mij om samen met het kind stapjes in de juiste richting te zetten.
Ik haal veel energie uit het coachen en begeleiden van kinderen. Kinderen die even vastlopen of het zelf even niet meer weten, samen met het kind en de ouders probeer ik ze verder te helpen! Kindercoaching is een kortdurige en effectieve manier van begeleiden. Samen met u en uw kind wordt passende begeleiding geboden, gericht op de hulpvraag van uw kind. Dit kan onder andere omgaan met emoties, zelfvertrouwen, weerbaarheid, faalangst, omgaan met een vol hoofd, rouw en verlies of een scheiding zijn. Als kindercoach vind ik het mooi om te zien hoe kinderen groeien door succeservaringen op te doen en hun eigen talenten leren ontdekken. Schoolbegeleiding Basis- en Voortgezet onderwijs.







