
Budo Gouweleeuw dankbaar voor de vele vrijwilligers
sportEditie: Week 45, Jaargang 20 |
DELFT – Bij Budo Gouweleeuw denk je natuurlijk direct aan judo. Dat klopt ook wel. “Bij ons kan je al bijna 50 jaar terecht voor judo en jiujitsu, in onze dojo aan de Willem Bilderdijkhof 165. Vanaf 4 jaar kan je daar lessen volgen in judo en vanaf 15 jaar in jiujitsu. Voor iedere leeftijd is er een startersgroep. Trainen voor medailles is bij ons net zo belangrijk als trainen voor de lol of voor een hogere band” bevestigt Lars Gouweleeuw. Maar er is en kan meer.
“We draaien dankzij een grote groep enthousiaste vrijwilligers die je kunt vinden achter de receptie, op de mat als dojo-assistent en in diverse commissies om de vereniging te ondersteunen.
Ook buiten de dojo verzorgen we trainingen, bijvoorbeeld op de Herman Broereschool en voor de Stichting Special Heroes. Ook voor deze kinderen is sport immers heel belangrijk.
Verder worden diverse activiteiten georganiseerd, zoals vossenjacht, de onderlinge wedstrijden en een yogacursus. Met een budovereniging in Frankrijk zijn regelmatig uitwisselingen. Behalve een gezellig weekend zijn dat ook leerzame dagen. Begin 2014 wordt daarom in Frankrijk weer deelgenomen aan een toernooi”.
Download de laatste krant!
Energieweg 3
2627 AP Delft
T: 015 - 214 39 12
info@delftopzondag.nl







