
KorfbalFit organiseert Winterdagen bij Fortuna!
sportDELFT - Op woensdag 3 en donderdag 4 januari 2024 organiseert KorfbalFit voor alle korfballers tussen de 8 en de 16 jaar de Winterdagen. Tijdens deze volledig op elkaar afgestemde dagprogramma’s krijgen de kinderen training van bekende korfballers en ervaren trainers.
KorfbalFit is een organisatie die activiteiten organiseert op het gebied van korfbal. Vanaf dit jaar richt KorfbalFit zich volledig op het organiseren van verschillende korfbal activiteiten voor jeugd van alle leeftijden en niveaus, in de vorm van de Zomer- en Winterdagen en clinics voor scholen en verenigingen.
Succes
De eerste dag van de Winterdagen vindt plaats bij ODO in Maasland, maar op donderdag 4 januari vindt de tweede dag plaats bij Fortuna in Delft: “Na het succes van de afgelopen twee winteredities, met vorig jaar zelfs 150 deelnemers, organiseren we ook de komende kerstvakantie de Winterdagen voor korfballers van 8 t/m 16 jaar”, aldus Laurens Verbaan van KorfbalFit. De eerste dag staat in het teken van schot, tricks en fun en de tweede dag in Delft zal het thema ‘dynamisch’ worden behandeld. De kinderen krijgen deze dagen training van enthousiaste (jeugd)internationals, Korfbal League spelers en andere ervaren trainers. Alle kinderen die meedoen aan de Winterdagen krijgen een KorfbalFit sportshirt, lunch, fruit en ranja om de dag goed door te komen. Natuurlijk krijgen ze daarnaast leerzame en uitdagende trainingen en zullen de kinderen ingedeeld worden met leeftijdsgenoten op eigen niveau. “De kinderen waren heel enthousiast en vonden het leerzaam en gezellig. Leuke afwisseling zo in de vakantie”, aldus een ouder van een deelnemer.
Inschrijven
De kosten per deelnemer bedragen 65 euro voor beide dagen. Wil je alleen in Delft meedoen? Ook dat is mogelijk voor 39,50 euro per deelnemer. De inschrijvingen zijn open en is mogelijk via www.korfbalfit.com!







