
Sinterklaas bezoekt De Hoven!
AlgemeenDELFT - De Sint en zijn Pieten zijn weer in het land, en slaan ook dit jaar een bezoek aan De Hoven Passage niet over! Op zaterdag 25 november, woensdag 29 november en zaterdag 2 december komen zij op bezoek om allerlei lekkers uit te delen aan alle bezoekers. Tussen 12.00 uur en 16.00 uur is iedereen welkom in De Hoven Passage om Sinterklaas en Pieten te verwelkomen. Hier zullen zij gegarandeerd ook cadeautjes inslaan!
Bij de Readshop Kempers vind je boeken in alle genres en voor alle leeftijden. Daarom maakt de Sint gegarandeerd een stop bij deze boekenwinkel voor zijn Sinterklaascadeautjes.
Ben je meer van het knutselen? Bij Hobby Voordelig slaat de goedheiligman al het hobbymateriaal in dat je maar nodig hebt.
Ben jij dit jaar braaf geweest? Dan krijg je van de Sint misschien wel een mooi sieraad. Die haalt de goedheiligman bij Lucardi in De Hoven Passage. Daar vindt hij voor ieder wat wils: kettingen, armbanden, ringen en horloges.
Bij DA Drogisterij Michelle zijn uiteraard ook leuke cadeaupakketjes samen te stellen voor pakjesavond. De medewerkers helpen de Sint graag om leuke pakketjes samen te stellen.
Een ander leuk cadeau kan een telefoonhoesje zijn. Waar de Sint die vindt? Bij Gefixt heeft hij een ruime keuze aan hoesjes en andere telefoonaccessoires. Past makkelijk in een schoen!
Als Sinterklaas het lastig vindt om een geschikt cadeau voor iemand uit te kiezen, heeft hij natuurlijk altijd nog de optie om een leuke cadeaubon te kopen. Ook hiervoor hoeft hij De Hoven niet te verlaten. Bij Primera hebben ze voor iedereen iets passends, en wordt de bon ook nog leuk ingepakt.
Wat wil jij het liefst krijgen van de Sint? Schrijf het op je verlanglijstje!







