
Huis te koop wordt deze week aangeboden door V&W Makelaars
WonenDELFT- Toen Daiel Hoogerdijk vroeger langs dit pand op de hoek van de Verwersdijk met de Van der Mastenstraat liep, wilde hij er al wonen. Hoe mooi is het dat hij dat ook heeft kunnen realiseren en er tien jaar lang met veel plezier in heeft vertoefd. Nu hij uitbater is geworden van café De Volder aan de Voldersgracht, is hij bij zijn vriendin gaan wonen en moest hij de keuze maken om dit appartement te verkopen.
Met pijn in het hart, dat wel. “Het is hier heel gezellig wonen. Je bent uit de drukke loop van de stad, maar er gebeurt nog genoeg in de straat. Vooral in de Van der Mastenstraat is veel bedrijvigheid onder de bewoners. Er is een leen app voor spullen en jaarlijks wordt er een barbecue georganiseerd. Aangezien deze woning vroeger officieel aan de Van der Mastenstraat lag, mag ik hier allemaal aan deelnemen”, lacht Daiel. Ook de auto kun je prima kwijt aan de Verwersdijk of de Paardenmarkt, waar het parkeren voor vergunninghouders is.
Hele dag zon
Ook in de woning is het goed toeven. Door de grote ramen in dit hoekpand vang je de hele dag zon. Daiel: “’s-Ochtends komt die op aan de zijkant en gaat ‘s-avonds op de andere hoek onder. Het is zelfs zo dat als ‘s-winters de zon in huis schijnt, het binnen soms wel 23 graden is. Daardoor heb ik vaak de verwarming niet eens aan in de winter. Dit is natuurlijk heel gunstig met het oog op de stookkosten Het feit, dat overal in huis dubbele beglazing en geïsoleerde voorzetwanden aanwezig zijn, helpt natuurlijk ook nog mee.”
Bijzonderheden
De woning beschikt over een ruime entree met fietsenberging, een lichte woonkamer met open keuken, de mogelijkheid voor het realiseren van een werkplek in de doorgang naar de slaapkamer, vloerverwarming in de badkamer en een wasmachine aansluiting in de bijkeuken/berging.
Eigenzinnig en echt Delfts
Daiel omschrijft zijn woning, die vroeger een winkelpand was, als “eigenzinnig”. “De ingang zit eigenlijk in de gevel van het huis van de buren en je komt binnen in de bijkeuken, die vroeger een binnenplaatsje was. Een echt Delfts huis, dat ook mogelijkheden biedt voor de klusser. “Als je het interieur een beetje liefde geeft en je bewust bent van de prijs die aan de woning is gekoppeld, dan heb je er een prima huis aan”, aldus Daiel. Kom dit eigenzinnige Delftse huis aan de Verwersdijk 144A dus eens bekijken en oordeel zelf!
Verwersdijk 144A, Delft
Vraagprijs is: 350.000,Woonoppervlak is: 79m2
V&W Makelaars
Coenderstraat 31, Delft
015-2142909
www.vwmakelaars.nl












