
Win kaarten voor Vrienden van 015!
AlgemeenDELFT - Op zaterdag 26 augustus wordt het parkeerterrein van Sportpark Tanthof Zuid weer omgetoverd tot een festivalterrein. Vrienden van voetbalvereniging SEP, die al jaren met elkaar optrekken, organiseren voor de vierde keer het Nederlandstalige evenement ‘Vrienden van 015’, voor en door vrienden, en het belooft een knalfeest te worden. De kaartverkoop is inmiddels van start!
Iedereen van jong tot oud is van harte welkom. Toegangskaarten kosten slechts 20 euro per stuk. Met deze lage prijzen wil de organisatie het thema ‘voor en door vrienden’ weerspiegelen.
Artiesten
Op het intieme parkeerterrein aan de van Riessenlaan 2, omringd door bomen en met een gratis parkeerplaats voor de deur, zullen enkele van de beste artiesten van Nederlands bodem optreden. Onder andere Django Wagner, DJ Paul Elstak, John de Bever, Danny Largo en DJ Bert zullen een knalshow neerzetten.
Bestel kaarten
Mis het niet en bestel gauw kaarten via www.ticketpoint.nl (zoekterm: Vrienden van 015), of kijk eens op de Facebookpagina.
Win kaarten!
Delft op Zondag mag tien keer twee kaarten weggeven. Wil je kans maken? Mail dan je naam, telefoonnummer, en een korte motivatie naar: maakkansopkaarten@delftopzondag.nl.




