Nieuw gezicht in een vertrouwde supermarkt

Algemeen

De nieuwe eigenaar Marinus van Beelen van COOP Hof van Delft (links) krijgt in de beginperiode ondersteuning van Wil Campschroer (eigenaar COOP Wippolder).

DELFT – De COOP-supermarkt aan de Hof van Delftlaan 69-75 heeft een nieuwe eigenaar. Vanaf komende week staat de vertrouwde supermarkt voor de bewoners van de wijk Hof van Delft onder leiding van Marinus van Beelen. De overgang vindt zo geruisloos mogelijk plaats, zodat de klanten nergens hinder van ondervinden.

“Ik hoop natuurlijk dat ze het verschil straks wel in de winkel gaan merken”, zegt Van Beelen. “Het is de bedoeling er met het huidige personeel weer een gezellige winkel van te maken.” Het personeel heeft de klanten in de overgangsperiode zo goed mogelijk geholpen. Dat was niet altijd even makkelijk in zo’n toch lastige periode. Onder leiding van Van Beelen zijn de medewerkers gemotiveerd om COOP Hof van Delft tot een supermarkt te maken waar je nog echt als een klant behandeld wordt. 

“Met een duidelijk aanspreekpunt en natuurlijk met goede aanbiedingen en dagverse producten”, legt Van Beelen uit. “Ook streven we ernaar om een zo compleet mogelijk assortiment te bieden, terwijl we toch een wat kleinere winkel zijn. Kortom, uitdagingen genoeg, dacht ik.” 

In de eerste periode krijgt Van Beelen ondersteuning van zijn zwager Wil Campschroer, die eigenaar is van COOP Wippolder. Zijn zwager kwam een tijdje geleden met de vraag hoe Van Beelen het zou vinden om zelf eigenaar te worden van een supermarkt. “Ik was toen werkzaam bij een exportbedrijf van bloemen, maar had al de nodige ervaring met supermarkten in onder andere Duitsland opgedaan”, aldus Van Beelen. “Na de nodige gesprekken zijn we in onderhandeling gegaan met COOP. Eind januari hebben we de knoop doorgehakt. We gaan ervoor!” Telefoon: (015) - 213 13 64.

Download de laatste krant!

Energieweg 3
2627 AP Delft

T: 015 - 214 39 12