Vanaf maart gaan Chris en Alex van der Meer ook PVC vloeren van zeer hoge kwaliteit leveren en leggen. (Foto: Koos Bommelé)
Vanaf maart gaan Chris en Alex van der Meer ook PVC vloeren van zeer hoge kwaliteit leveren en leggen. (Foto: Koos Bommelé)

Ervaring en kwaliteit bij ‘t Parkethuys Delft!

Algemeen

DELFT - Het Parkethuys Delft is van oudsher een familiebedrijf gespecialiseerd in het leveren en leggen van houten vloeren. De grondleggers Ankie en Lex van der Meer zijn al sinds 2014 met pensioen en hun twee zonen Alex en Chris zijn al sinds respectievelijk 1991 en 1996 actief met het leggen van houten vloeren en hebben het bedrijf sinds het pensioen van hun ouders voortgezet.

De vloeren die de vakmannen van ‘t Parkethuys het meest maken zijn traditionele parketvloeren van de hoogste kwaliteit Frans eiken. Deze vloeren zijn eigenlijk allemaal uniek en volledig op de klant afgestemd. Zo kun je bij het Parkethuys Delft zelf kiezen wat voor patroon, kleur, houtsoort, etc. Er staan honderden verschillende mogelijkheden tot je beschikking. Zo heb je dus altijd een unieke parketvloer die volledig aan jouw smaak voldoet. Een groot deel van de tijd besteedt het Parkethuys aan parketvloeren schuren en opnieuw afwerken. Wat de mannen van ‘t Parkethuys veel doen is de houten vloeren afwerken met drie lagen invisible 2K lak, die ervoor zorgt dat de onbehandelde kleur van het hout behouden blijft en ook een zeer matte uitstraling geeft. De klanten zijn hier heel erg blij mee. Hoewel ‘t Parkethuys voornamelijk is bezig geweest met het leveren van houten vloeren, gaan zij vanaf maart dit jaar ook PVC vloeren van zeer hoge kwaliteit leveren en leggen. PVC is vooral in nieuwbouw erg populair vanwege de lage warmteweerstand, welke erg belangrijk is in combinatie met vloerverwarming en het eenvoudige onderhoud ervan vergt niet veel tijd. Vooral voor gezinnen met kleine kinderen is dit erg handig.

‘T Parkethuys is de oudste parketspeciaalzaak van Delft en omstreken met heel veel ervaring en dat is precies waar hun kracht ligt. Zodoende hebben zij meer aandacht voor klanten en weet de klant dat wie de vloer komt maken een ervaren vakman is.