
Huis te koop wordt deze week aangeboden door Van Daal Makelaardij
WonenZo’n zes jaar bewoonde de zoon van Tom de Malsche tijdens zijn studie aan de TU Delft dit charmante appartement in het Rijksmonumentale complex Het Museumhof. Vader Tom verbleef er in die jaren ook regelmatig. Nu zijn zoon is afgestudeerd, is het tijd om weer permanent in België te gaan wonen, aangezien het bezit van twee woningen een kostbare aangelegenheid gaat worden.
“De maisonnette is beschikbaar en bemeubeld”, aldus Tom. “Ook is deze te bezichtigen op de Open Huizen Dag op zaterdag 28 maart.” Hij geeft aan er altijd met plezier te hebben verbleven. “We voelden ons ook Delftenaren en denken aan Delft met een warm hart. Het complex ligt op zo’n mooie locatie dat het verblijf er voor ons als vakantie voelde. Vlakbij het historisch centrum met de Beestenmarkt, op fietsafstand van de TU en met uitzicht op de campus, en langs de Schie. Ik als sportman heb heel wat keren langs die Schie gelopen. En vanaf de eerste verdieping heb je een prachtig uitzicht op het water, waar je bijvoorbeeld ‘s morgens vroeg zomaar een containerschip kunt zien passeren! Verder heeft het pand een mooie historische uitstraling en zorgt voor een uniek karakter op een unieke locatie!”
Piekfijn onderhouden
De leden van de VVE zijn er trots op te mogen wonen in een Rijksmonument, en doen er daarom hun best voor dit goed te onderhouden Tom: “Er wordt telkens een deel gerenoveerd, en onlangs waren dat het dak en de gevels. Wij hebben toen ook meteen de kozijnen aan zowel de buiten- als binnenkant laten schilderen. De staat van onderhoud is dan ook piekfijn in orde!” Aangezien de vorige eigenaar de woning recent nog had gerenoveerd, was er binnen de vier muren niet veel meer te verbeteren. Zo is het appartement enorm goed geïsoleerd en heeft daarom ook een mooi Energielabel A.
Privé parking
De maisonnette beschikt over een voortuin op het noordwesten waar je heerlijk privé kunt zitten, en een zuid gericht zogenaamd Frans balkon. Er is een externe berging voor bijvoorbeeld de stalling van fietsen, en parkeren kan bij het complex zelf op een afgesloten terrein.
Kortom
Wie een rustig gelegen en knus appartement zoekt in combinatie met het vertier van de binnenstad binnen handbereik, moet zeker eens een kijkje komen nemen aan de Nieuwelaan 170!
Nieuwelaan 170, Delft
Vraagprijs is: 570.000,- k.k.
Woonoppervlak is: 106 m2
Van Daal Makelaardij
Voldersgracht 33, Delft
015-2127300
www.vandaalmakelaardij.nl












