
Huis te koop wordt deze week aangeboden door ZO makelaars
WonenDe woningmarkt in Delft staat al jaren onder druk, zeker voor woningen onder de 200.000,-. “Als makelaar in Delft zien we dagelijks hoe lastig het voor starters en studenten is om een betaalbare eigen woonruimte te vinden”, aldus Pascal de Roo van ZO makelaars. “Daarom zijn we blij dat wij op dit moment namens diverse opdrachtgevers een aantal zelfstandige studio’s te koop mogen aanbieden aan de Van Adrichemstraat.”
In deze volledig zelfstandige en identieke wooneenheden is het compact en compleet wonen op rond de 30 m2. Ze hebben een eigen woon/slaapkamer, keuken, badkamer, balkonnetje en fietsenberging en zijn voorzien van dubbel glas. De studio’s met uitzicht zijn gesitueerd op slechts tien minuten fietsen van de binnenstad en zo’n vijftien tot twintig van de campus en TU-wijk. De dagelijkse boodschappen kunnen zelfs in het gebouw of om de hoek worden gedaan! Al met al vormen ze een ideale woonoplossing voor studenten of starters die graag in Delft willen wonen, de stad die bekend staat om haar rijke geschiedenis en charmante karakter.
Stijlvol, historisch en bruisend
Pascal: “Denk hierbij bijvoorbeeld aan de grachten, middeleeuwse panden, het Prinsenhof, de Nieuwe Kerk en natuurlijk Johannes Vermeer. Daarnaast bruist de stad van leven: op de Beestenmarkt vind je een gezellig horecaplein vol cafés, terrassen en restaurants waar je na een college of werkdag heerlijk kunt ontspannen.
En er is nog meer dat het nuttige met het aangename verenigt, aldus de makelaar. “Het moderne, architectonisch prachtige Centraal Station is niet alleen een visitekaartje van de stad, maar ook een belangrijk knooppunt. Ideaal voor wie regelmatig reist naar Rotterdam. Den Haag of verder.”
Dus waarom deze studio’s?
Ze zijn betaalbaar (prijzen variëren tussen de 185.000 en 195.000,- k.k.), volledig zelfstandig, centraal gelegen nabij de binnenstad, TU, Beestenmarkt, en het Centraal Station. Hierdoor zijn er goede OV-verbindingen.
Kom kijken!
Ben jij die starter of student die comfortabel wil wonen in een stad met cultuur, historie én gezelligheid? Maak dan snel een afspraak met ZO makelaars, Van Foreestweg 4, tel. 015-2129988 voor een bezichtiging aan de Van Adrichemstraat. “Wij laten je de studio’s graag zien en vertellen je graag over de mogelijkheden”, aldus Pascal.
V. Adrichemstr. 33, 71, 111, 251
Vraagprijs: 185.000-195.000,- k.k.
Woonoppervlak: rond 30m2
ZO makelaars
www.zomakelaars.nl












