Op woensdag 6 september wordt in het Emmapark in het centrum van Pijnacker een beeldenexpositie in de buitenlucht geopend.
Op woensdag 6 september wordt in het Emmapark in het centrum van Pijnacker een beeldenexpositie in de buitenlucht geopend.

Beeldenexpositie in Pijnacker

Algemeen

PIJNACKER - In de aanloop naar het jaarlijkse kunst- en cultuurweekend ‘De Verbeelding’ in het laatste weekend van september, wordt woensdag 6 september in het Emmapark in het centrum van Pijnacker een beeldenexpositie in de buitenlucht geopend.

Balans
De expositie voor lokale kunstenaars is voor de vierde keer. Het thema is dit jaar Balans. De deelnemende kunstenaars zijn: Liesbeth Bos, Ben Jansen, Angeles Rodriguez, Claire Delperdange, Han Geijp, Renée du Clou, Ed van Hagen en Kees Bosman. Ook bij Zorgkwekerij Bloei hebben ze een evenwichtig kunstwerk gemaakt dat net als de andere kunstwerken in het Emmapark te zien zal zijn tot en met 1 oktober. Het Emmapark is te vinden vlakbij het metrostation Pijnacker Centrum.

Extra groot
De expositie wordt woensdagmiddag 6 september om 15.30 uur geopend door wethouder cultuur Hanneke van de Gevel. Iedereen is daarbij welkom. Dansschool De Dansacker uit Pijnacker zal de opening omlijsten met een speciale ‘Dans in balans’ op muziek uit de opera Loreley van de componist Alfredo Catalini. De Dansacker zal ook de opening van De Verbeelding op vrijdag 22 september verzorgen.
De openingsavond is in Theater CulturA  en Zo in Nootdorp. Het kunst- en cultuurevenement is dit jaarextra groot opgezet omdat De Verbeelding dertig jaar bestaat. Er is een Kunstroute langs tal van lokale kunstenaars in de hele gemeente, er zijn her en der optredens, er is een Poproute en er is een zaterdagavondconcert met de toptalenten Adinda en Matthijs van Delft. Het Raadhuisplein in Pijnacker wordt omgetoverd tot Creaplein met een kunstmarkt en met allerlei optredens.

Kijk voor meer informatie op www.deverbeelding.nu