Feest mee met Auto Hifi Corner en profiteer van veel voordeel
AlgemeenMartin Roseleur en zijn zoon Stephan van Auto Hifi Corner hebben in mei en juni scherpe prijsstunts voor de klant.
DELFT – Het is feest bij Auto Hifi Corner. De zaak aan de Haagweg 129 is namelijk vijftien jaar gevestigd op de huidige locatie. In mei en juni wordt er dan ook samen met de klant feest gevierd. Er zijn scherpe prijsstunts die gelden tot en met 30 juni.
Bijvoorbeeld een navigatiesysteem van Pioneer met afneembaar front, van 849 voor 699 euro. Of een radio/cd-combinatie met usb van Pioneer van 109 voor 69 euro. Of een portable multimediaset: een beeldscherm met dvd-speler met headsets en een los 7-inch beeldscherm, van 169 voor 99 euro. In de zaak van Martin Roseleur en zijn zoon Stephan kunt u terecht voor audiosystemen voor in de auto, navigatiesystemen, auto-alarmen, cruisecontrols, ritregistratiesystemen, carkits en mobiele telefoons. Daarnaast zijn er complete multimediasets voor op de achterbank. Dat kan je zo uitgebreid maken als je zelf wilt, bijvoorbeeld door een Playstation aan te sluiten. “We leveren zowel aan particulieren als aan garagebedrijven, het MKB en het groot-bedrijf”, zegt Roseleur. “Alles wordt door ons professioneel ingebouwd voor een schappelijke prijs. Wij zijn de enige hierin gespecialiseerde zaak in Delft.” Auto Hifi Corner is dealer van Pioneer, Kenwood, JVC, Clarion en MTX (audio), Tomtom, (portable navigatie), Jongold (cruisecontrol), Defa, Gemini, Cobra en MED (auto-alarmen, SCM-gecertificeerd), Parrot en Burry (bluetooth carkits). Mobiele telefoons zijn er van de merken Nokia, Apple, Sony Ericsson en Samsung. Hier kunnen ook abonnementen worden afgesloten bij KPN en Vodafone. Auto Hifi Corner is ook elk jaar hét adres voor het beste vuurwerk. Telefoon: (015) - 214 30 00.
Download de laatste krant!
Energieweg 3
2627 AP Delft
T: 015 - 214 39 12
info@delftopzondag.nl







