
EDA de Heus: een opvallend goede elektrische auto!
AlgemeenDEN HOORN – Maak kennis met deze opvallend goede, volledig elektrische Honda E!
Bij Bosch Car Service EDA de Heus in Den Hoorn zijn ze er wel uit: deze Honda E is gewoon een opvallend goede auto. Natuurlijk door z’n opvallende kleur Charge Yellow. Maar kijk ook eens naar de afwerking van de auto. Over alles is nagedacht! De Honda E is een bijzondere verschijning met retro én modern uiterlijk. Boordevol met leuke, bijzondere gadgets, waarbij aan de buitenkant vooral de bijzondere motorkap en de verzonken handgrepen opvallen. Maar ook de afwezigheid van gewone buitenspiegels. In plaats hiervan zitten er kleine camera’s op de portieren die op het dashboard te bekijken zijn. En wat een mooi dashboard! Het volledig digitale display loopt over de volle breedte en je kunt er ook allerlei grappige dingen mee doen, zoals een aquarium vol tropische vissen op projecteren. Het interieur ziet er straks uit met mooie materialen en keurig nette afwerking. En laat het compacte uiterlijk je niet misleiden; deze Honda E is nog verrassend ruim van binnen!
Deze Honda E Advanced wordt aangedreven door een volledig elektrische motor van 154pk, heeft een fabrieksopgave van 210 km rijbereik dankzij het 35,5 kWh accupakket en is voorzien van een automaat. Kom kijken of een proefrit maken bij Bosch Car Service EDA de Heus. Of kijk naar één van de andere mooie occasions.
APK-keuring, airco-service, bandenservice of pechhulp: Bij EDA de Heus vind je alles voor uw auto onder één dak: verkoop van nieuwe auto’s en occasions, reparatie, onderhoud en meer. Vakkundig, betrouwbaar en betaalbaar. Bij Bosch Car Service EDA de Heus behoudt u bij onderhoud en reparatie de fabrieksgarantie, ongeacht waar u de auto kocht. U kunt dus ook bij het bedrijf terecht voor onderhoud aan uw nieuwe auto. Bij onderhoud en reparatie wordt altijd gebruik gemaakt van originele kwaliteitsonderdelen. En de ruime ervaring van het team zorgt ervoor dat het allemaal soepel en vlot verloopt. Bosch Car Service monteurs volgen jaarlijks technische trainingen van Bosch. Ondanks deze trainingen kan het voorkomen dat een autobedrijf het defect aan uw auto niet gemakkelijk vindt. Er staat in dat geval een technische Bosch-expert klaar om hen te helpen uw auto weer in orde te maken.
Dus graag tot ziens bij Bosch Car Service EDA de Heus, Uw Autobedrijf, aan de Harnaschdreef 9 in Den Hoorn. Kijk op www.edadeheus.nl voor meer informatie.







