Afbeelding

Delvenaar in Beeld: Chloé (28)

Algemeen Delvenaar in Beeld


Wat brengt je vandaag in de Timorstraat?
Ik was net een wandeling aan het maken, ik woon hier namelijk sinds kort in de buurt. Ik vind het een hele leuke wijk dus het bevalt hier heel erg.

Wandel je hier vaak?
Ja, samen met mijn verloofde kom ik hier regelmatig. Het is hier langs het water een heel rustgevend plekje om te wandelen.

Hoe kun je in Delft het best verkoeling opzoeken met het warme weer van deze week?
Ik denk toch dat je het best het water kunt opzoeken. Ik ben zelf nog niet in dit water gesprongen, maar alleen al bij het water zijn werkt verkoelend.

Heb je nog plannen voor deze week?
Als het zo warm is ga ik zelf het liefst binnen zitten. Aankomende zaterdag heb ik wel met mijn vrouwenkoor een zomerconcert in de oude kerk waar ik naar uitkijk.

Hoe ben je bij dit koor terecht gekomen?
Een jaar geleden, toen ik hier ging wonen, had ik bedacht dat ik in een koor wilde zingen omdat er in Delft heel veel koren zijn. Een vriendin van mijn moeder heeft mij toen dit koor, Cantiamo Delft, aangeraden. Toen ben ik een keertje gaan kijken en wilde ik gelijk lid worden want het klonk prachtig. Daar wilde ik wel graag aan meedoen. We zijn nu wel weer opzoek naar nieuwe leden, we zijn namelijk met minder dan eerst. Vrouwen van 18 tot 35 kunnen zich bij ons aansluiten.