
Avalex viert 25-jarig jubileum met open dag voor jong en oud
AlgemeenDELFT - Afvalinzamelbedrijf Avalex bestaat 25 jaar. Het bedrijf nodigt alle inwoners van de zes Avalex-gemeenten, alsmede de medewerkers, partners en andere geïnteresseerden, uit voor een open dag op de locatie aan de Schieweg in Delft. Bezoekers krijgen een kijkje achter de schermen en kunnen deelnemen aan verschillende activiteiten.
Op de open dag laat Avalex onder meer zien welke weg het afval en de grondstoffen afleggen na de inzameling en men kan een kijkje nemen in een echte vuilniswagen. Ook kan men deelnemen aan een interactieve escaperoom. Uiteraard kan er ondertussen worden genoten van koffie, thee en iets lekkers. Kinderen kunnen in de knutselhoek terecht en zij kunnen deelnemen aan een tekenwedstrijd. Wie de mooiste tekening van een Avalex-vuilniswagen inlevert, maakt kans op een mooie prijs. De tekening kan thuis gemaakt worden en meegenomen worden naar de open dag, maar ook tijdens de open dag is er in een speciale tekenhoek ruimte om aan de tekening te werken.
De open dag vindt plaats op 26 september en duurt van 13.30 uur tot 16.00 uur. Parkeren op het bedrijfsterrein is tijdens de open dag niet mogelijk. Wel zijn er in de omgeving parkeermogelijkheden, al wordt men aangemoedigd op de fiets of met het openbaar vervoer te reizen.







