
Rietveld-productie keert terug met TakkeWyven
AlgemeenDELFT - De Rietveld-productie is terug. In september speelt in HAL015 TakkeWyven, een licht absurdistische voorstelling over natuur, idealen, vriendschap en de soms ongemakkelijke vraag hoe trouw mensen eigenlijk blijven aan datgene waarvoor ze strijden.
Vijf milieuactivisten van middelbare leeftijd hebben hun plek ingenomen in een boom. Ze protesteren tegen het kappen van een bos voor de aanleg van een snelweg. Maar terwijl hun actie voortduurt, blijken niet alleen de bomen onder druk te staan. Ook de onderlinge verhoudingen beginnen te kraken. Zit iedereen er nog voor de goede zaak, of spelen persoonlijke ambities, jaloezie en behoefte aan aandacht inmiddels ook een rol? TakkeWyven is geschreven door Delftenaar Maarten Braams en wordt geregisseerd door Piet van der Pas. Met de voorstelling krijgt de Rietveld-productie, ooit een initiatief van de in 2024 overleden Marian Ruijgers, een nieuw vervolg. Vijf ervaren actrices brengen het actuele verhaal met humor, ontroering en een flinke dosis absurdisme.
Info
TakkeWyven is te zien op 11 en 12 september om 20.30 uur en op 13 en 17 september om 15.00 uur in HAL015, 17 September is tijdens Theater Overdag.
Schieweg 15-B in Delft.
www.hal015.nl/tickets/







