
Odensehuis de Linde Delft maandprogramma juli 2026
AlgemeenHet Odensehuis de Linde Delft is een inloophuis, ontmoetingsplek en informatiecentrum voor mensen met beginnende dementie/geheugenklachten, hun naasten en senioren die behoefte hebben aan contact. Het Odensehuis is vrij in te lopen op de dinsdagen en de donderdagen van 10.00 - 16.00 uur.
Wat gaan we doen?
Naast gezellig koffie/thee drinken en kletsen of een spel is er iedere dinsdagochtend ‘Odensehuis in beweging’ en iedere donderdagochtend een creatieve ochtend.
Deze maand maken we buiten o.a. foto’s en daarvan een collage, doen we een buitenspel en maken we een fruitsalade. Donderdag 2 juli, 14 tot 15 uur: Samen zingen. Donderdag 9 juli, 14 tot 16 uur: bijeenkomst voor mantelzorgers, ‘het dementiekompas’. Donderdag 23 juli 14 tot 15 uur: bijeenkomst voor mensen met beginnende dementie, ‘haperende hersenen. Dinsdag 28 juli 13 tot 15 uur: ontmoetingslunch.
Fuutlaan 166, Tanthof Oost, Delft.
06-29333221
anita@odensehuisdelindelft.nl
www.odensehuisdelindedelft.nl







