Afbeelding

Delvenaar in Beeld: Brigitte (74)

Algemeen Delvenaar in Beeld

Wat doe je vandaag op de Brabantse Turfmarkt?
Ik zoek de kerstkrans die je bijna nergens kan krijgen. Ik zoek er eentje voor mijn man, want die wil iemand wat goeds doen. Verder ga ik vandaag naar Hetty, de eigenaresse van die vintagewinkel in de Nieuwstraat. Zij is een goede vriendin van mij.

Hoe is het voor jou om in Delft te wonen?
Ik woon nu 47 jaar in Delft, maar ik ben ook vaak weg geweest. Zo heb ik in de filmbusiness gewerkt als styliste en heb ik negen maanden in Spanje gewoond. Ik heb Delft dus nooit echt beleefd. Nu ik anderhalf jaar weer hier ben, voel ik me een toerist in eigen stad. Ik maak altijd mooie foto’s van de binnenstad, maar op dit moment is de zon helaas weg.

Met de feestdagen in aantocht: hoe ga jij ze dit jaar vieren?
Eigenlijk had ik nog niks gepland. Maar mijn vriendin Hetty had toevallig ook nog niks gepland, dus we gaan samen een etentje maken. Met z’n vieren, want de mannen moeten er natuurlijk ook bij. Ik hou wel van lekker eten. Ik ga weleens met vrienden van mij uit Amsterdam naar  Kruydt, hier in Delft. Ze hebben daar goede wijnen en leuke bediening. Maar we gaan ook weleens naar Bij Harry.