
Eerste Crokinole Clubavond in Delft op dinsdag 30 september!
AlgemeenDELFT - Op dinsdag 30 september organiseert de Crokinole Club Delft de allereerste Crokinole Clubavond in Delft!
In de Delft op Zondag van zondag 31 augustus las u het verhaal over Joert Edink. Deze Delftenaar begon in 2018 met Crokinole, een Canadees bordspel dat volgens Joert een beetje een mix is van sjoelen en curling. In het weekend van 13 en 14 september deed Joert mee aan de Crokinole World Cup in Boedapest, waar hij zowel in de dubbels als in de singles 4e werd! De Crokinole Club Delft is onderdeel van het landelijke netwerk van De Crokinole Club, een club met als doel om zoveel mogelijk mensen in Nederland kennis te laten maken met Crokinole. Op dinsdag 30 september wordt er in Delft voor het eerst een officiële clubavond georganiseerd! Hierbij is iedereen welkom, van absolute beginner tot ervaren speler. Iedereen kan aansluiten! Of je nu een keer wil proberen of vaker wil spelen, er is altijd plek en je hoeft geen materiaal mee te nemen. De organisatie zorgt voor de borden, schijven en uitleg. Er wordt deze avond van 19.00 uur tot 21.00 uur gespeeld in Wijkcentrum Delft Noord aan de Brasserskade 77 in Delft.
Meedoen
Wil je meedoen of meer weten? Stuur dan gerust eens een mailtje naar nl.crokinole@gmail.com of neem een kijkje op de website www.nl-crokinole.nl!







