De brug gaat in onderhoud
De brug gaat in onderhoud

Oostpoortbrug in onderhoud van 29 september tot 8 december

Algemeen

DELFT - De provincie Zuid-Holland voert onderhoud uit aan de Oostpoortbrug in Delft van 29 september tot 8 december. Fietsers en voetgangers kunnen gebruikmaken van omleidingsroutes.

De Oostpoortbrug is afgesloten voor fietsers en voetgangers vanaf maandagochtend 29 september 6.00 uur tot en met maandagochtend 8 december 6.00 uur. Je kan gebruikmaken van de Sint Sebastiaansbrug, de Hambrug of de Koepoortbrug om het water over te steken. De omleidingen worden ter plaatse met gele borden aangegeven.
Het fietspad richting de Julianalaan, een deel van de Kanaalweg en de vier parkeerplaatsen onder de bomen dichtbij de brug zijn al afgesloten vanaf maandag 22 september. Hier komt het bouwterrein.

De brug is gestremd voor scheepvaart en roeiers van zondag 28 september 19.00 uur tot vrijdag 17 oktober 16.00 uur, maandag 24 november 6.00 uur tot vrijdag 5 december 16.00 uur (in het tussenliggende weekend is de vaarweg wel beschikbaar van vrijdag 28 november 16.00 uur tot en met maandag 1 december 6.00 uur).
Elke 15 jaar is groot onderhoud nodig aan de beweegbare bruggen. De Oostpoortbrug is nu aan de beurt. Door onderhoud uit te voeren blijft de brug veilig en in goede staat en is de kans op storingen kleiner.