Afbeelding

Alzheimer Delft – Westland – Oostland

Algemeen

De afdeling DWO van de Alzheimer Stichting heeft een aantal nieuwe bestuurders. Doordat de termijn van onze voorzitter verstreken was en het vertrek van de secretaris hebben wij deze functies kunnen vervullen voordat we zonder zaten. Ook hebben we de portefeuilles aangepast en waar nodig vervuld. Waar andere vrijwilligersorganisaties kampen met vacatures worden deze bij ons gelukkig nog steeds ingevuld. Maar we kunnen nog altijd maatjes voor de bezoekdienst gebruiken en door de vele vraag naar voorlichting ook voorlichters, waarvoor de opleiding wordt verzorgd. Het voltallige bestuur ziet er nu per 1 september als volgt uit: voorzitter Jan van Hoek, secretaris Diana Hofland, penningmeester Dick Brouwer, belangenbehartiger en bezoekdienst Delft Wim Quint, belangenbehartiger Midden-Delfland en voorlichting Bert van der Lende, belangenbehartiger Pijnacker-Nootdorp en cafés Lies Rutten, belangenbehartiger Oostland (Lansingerland) Paul van der Zanden, belangenbehartiger Westland Natalie Lajgi, en PR en communicatie Jacques van den Berg. De bestuursleden zijn te bereiken via de mail: bestuur@alzheimerdwo.nl. En per telefoon op 06 – 30 59 46 95

Wereld Alzheimer Dag 2025
Ook al zijn onze vrijwilligers met vakantie, achter de schermen wordt keihard gewerkt aan het programma voor de Wereld Alzheimer Dag (WAD) rond 21 september.
- Op 18 september organiseren wij een muzikale ochtend met aansluitend lunch voor mensen met dementie en hun mantelzorgers die wonen in Lansingerland.
- Op vrijdag 19 september staan we in Delft stil bij Wereld Alzheimer Dag. We komen samen in Theater de Veste voor Oploskoffie, een persoonlijke en eerlijke voorstelling van theatermaker Pythia Winia.
- Graag nodigen wij u uit voor een gezellige meezingmiddag op zaterdag 20 september van 15.00 uur tot 16.30 uur in CulturA&Zo, Dorpsstraat 7 in Nootdorp.
- Midden Delfland 22 september.
De uitvoerige informatie vindt u op onze website www.Alzheimerdwo.nl. Ook beginnen vanaf september de Alzheimercafés en trefpunten.