
Oplevering betaalbare appartementen KIEMWEIDE
AlgemeenPIJNACKER - Vorige week vierden Staedion en Janssen de Jong Projectontwikkeling de oplevering van het eerste sociale appartementengebouw in de nieuwe buurt De Scheg in Pijnacker. Het gebouw KIEMWEIDE, met 32 sociale huurwoningen, is het eerste van drie woongebouwen die Staedion in deze buurt realiseert. Het feestelijke moment werd gemarkeerd met een officiële sleuteloverdracht door wethouder Frank van Kuppeveld.
Er zijn praktische en toekomstbestendige woningen gerealiseerd die niet alleen voldoen aan de behoeften van huurders, maar ook bijdragen aan de leefbaarheid in de wijk. “Heel goed dat er weer betaalbare woningen in onze gemeente bij komen. Hier is een grote behoefte aan”, aldus wethouder Van Kuppeveld.
100 woningen
Dré Boidin, directeur Onderhoud & Vastgoed Staedion: “De behoefte aan betaalbare en duurzame huurwoningen is groot. De 100 woningen in Pijnacker zijn een goede stap in de extra woningen die we willen gaan bouwen in de gemeente Pijnacker-Nootdorp. Daarom ben ik blij dat de eerste 32 sociale huurwoningen zijn opgeleverd.”
Eind februari wordt een tweede blok met 40 sociale huurwoningen opgeleverd, en nog voor de bouwvak volgt het laatste complex.







