Foto: Hans Zandberg
Foto: Hans Zandberg

Mr. Pink met Echoes of A Distant Time in Prinsenhof

Algemeen

Op vrijdag 22 en zaterdag 23 november speelt Mister Pink A Tribute to Pink Floyd & Roger Waters twee exclusive shows in de schitterende Van der Mandele-zaal, die onderdeel uitmaakt van museum Het Prinsenhof in Delft.

Mister Pink
De formatie Mister Pink is ontsproten uit het geesteskind van Peter Chattelin vooral bekend als oprichter, muzikant en meer dan een kwart eeuw drijvende kracht achter Pink Project The Band. Met deze band initieerde hij legendarische optredens waaronder meermaals een uitverkocht sportpaleis Ahoy, de 100 jaar Vredespaleis show, het Omniversum concept The Wall live bij Lijm & Cultuur in Delft en ga zo maar door. De schitterende Van der Mandele-zaal o.a bekend van het Delft Chamber Music Festival is een historische locatie die ruimte bied aan slechts 325 personen! (zitplaatsen). De band wordt speciaal voor deze bijzondere setting bijgestaan door het Fletcher Memorial String Quartet. De show is ronduit vernieuwend en zal doen denken aan de intieme David Gilmour Meltdown sessies uit 2001. Mister Pink speelt tijdens deze shows werk uit de vroege periode van Pink Floyd, maar natuurlijk ook werk van na de grote doorbraak van de band. Ook songs uit het rijke solo repertoire van Roger Waters en David Gilmour zullen voorbij komen. Dit alles is omlijst door perfect geluid,spectaculaire floydiaanse visuals en special soundscapes. Special guest Julian Parker maakte veel indruk met zijn formidabele uitvoering van David Gilmour’s Red Sky At Night tijdens het uitverkocht Symphonic Floyd For War Child-concert in het World Forum Theater in Den Haag. Julian is onze special guest in het Prinsenhof.

Mr. Pink ook te horen bij Den Haag FM op radio en tv
Een voorproefje op deze twee concerten kunt u horen in het programma CultuurBoulevard van Martin Reitsma en Martijn Mastenbroek bij Den Haag FM op 16 october a.s. Peter Chattelin zal dan een interview doen en we zullen Pink Floyd muziek horen die avond. Het programma is te horen op 92.00 FM en live ook op TV te zien zijn via de stream vanaf de website van Den Haag FM.  Geniet nu het nog kan van deze twee bijzondere concerten op deze meer dan prachtige locatie.Vanaf januari 2025 zal museum Het Prinsenhof geruime tijd gesloten zijn vanwege een grondige reconstructie/verbouwing.

Waar: Van der Mandelezaal - Museum Prinsenhof, Delft
Adres: Sint Agathaplein 1, 2611 HR Delft
Wanneer: vrijdag 22 november 2024 en zaterdag 23 november 2024 vanaf 20.00 uur
Bestel kaarten via: https//www.ntk.nl/voorstelling/mister-pink-echoes-of-a-distant-time