
Bridgeclub One Down Delft bestaat 50 jaar!
AlgemeenDELFT - Bridgeclub One Down Delft bestaat op 5 september dit jaar maar liefst 50 jaar! Dit willen ze natuurlijk vieren met haar leden, maar ook met Delftenaren die graag kennis willen maken met bridge.
One Down Delft werd opgericht in 1974 en is de grootste bridgeclub van Delft. De vereniging staat bekend als een club voor zowel de recreatief als competitief ingestelde speler. Er wordt op donderdagavonden om 19.45 uur in drie lijnen gespeeld in ‘De Ruimte’ aan de Mercuriusweg 1 in Delft. Na het bridgen wordt er gezellig nagepraat. Daarnaast wordt er op maandagmiddag een zogeheten ‘Stepbridge drive’ van 15 spellen in 5 rondes gespeeld. Dit is een online-wedstrijd waar ook niet-leden aan mee kunnen doen. Samen met andere Delftse bridgeclubs is One Down Delft actief betrokken bij jaarlijkse beginnerscursussen. Aanmelden is mogelijk via een mail naar bridgecursusdelft@gmail.com.
Lustrumprogramma
Op zaterdag 6 april gaat Delft bridgen! Kom kennismaken met bridge, volg een clinic of kom naar een korte cursus. Om 14.00 uur beginnen de activiteiten in De Ruimte. Dan is er op zaterdag 29 juni een fietsbridge voor leden. Er wordt gefietst tussen diverse huizen van leden om op elke locatie bridgerondes te spelen. Er wordt afgesloten met een prijsuitreiking. Na deze fietsbridge is er op zaterdag 7 september een forumdebat over de toekomst van bridge in de Delftse regio. Als afsluiting is er op zaterdag 21 september een jubileumfeest voor alle leden!
Aandacht
One Down Delft heeft de intentie om met dit jubileum meer aandacht te krijgen voor de mooie bridgesport. Daarnaast streven ze ernaar om samen met de andere clubs een gebouw te vinden waar een denksportcentrum gevestigd kan worden. Kijk voor meer informatie op 22010.bridge.nl.







