
Knuffelslaapfeest bij DOK, de bibliotheek van Delft!
AlgemeenTussen 24 januari en 3 februari vieren we dat voorlezen een feest is voor iedereen! Met de grappige voorstelling ‘Vlieg eens Vlug’, een bezoek van De Verteltante en een tekenvoorstelling door de tekenaar van ‘Agent en Boef’ is er voor iedereen iets te doen en te beleven.
Knuffelslaapfeest
Kom op vrijdag 26 januari 16.00u samen met je knuffel naar DOK Voorhof of DOK in OPEN, luister naar een mooi verhaal en je knuffel mag daarna blijven slapen in de bibliotheek!
Voorlezen is voor iedereen
Bij DOK wordt het hele jaar door verschillende keren in de week voorgelezen, en tijdens de Nationale Voorleesdagen doen ze daar nog een schepje bovenop. Er wordt niet alleen in het Nederlands voorgelezen, maar ook in andere talen. En speciaal voor slechtziende en slechthorende kindjes wordt er voorgelezen met extra gebarentaal en een leuk voelboek!
Kinderen gratis lid van de bibliotheek
Tot 18 jaar kunnen kinderen gratis lid worden van de Bibliotheek. Maak je kind tijdens De Nationale Voorleesdagen gratis lid van DOK en ontvang het voorleesknuffeltje cadeau! Zolang de voorraad strekt.
Kijk voor alle gratis activiteiten en meer in de DOK agenda: dok.info/nationalevoorleesdagen.
