<SCRIPT SRC="//secure.adnxs.com/ttj?id=9419594&cb=[CACHEBUSTER]&referrer=delftopzondag.nl&pubclick=[INSERT_CLICK_TAG]&postcode=260,261,262" TYPE="text/javascript"></SCRIPT>
Logo delftopzondag.nl
Jeroen Hoornweg verkast samen met zijn broer Pim van SEP naar Schipluiden. (foto: Roel van Dorsten)
Jeroen Hoornweg verkast samen met zijn broer Pim van SEP naar Schipluiden. (foto: Roel van Dorsten) (Foto: Roel van Dorsten)

De overschrijvingen

  sport

Op zaterdag 15 juni kwam de overschrijvingstermijn ten einde. Hieronder vindt u een overzicht van de wijzigingen bij onze regioclubs.

Zaterdag

Nootdorp:
Komen
: Dirk Kuster, Jaël Paas, Abbes Rahmoune (allen Te Werve), Jop Verhagen, Jordy de Wit (beiden RKAVV), Sherdinant Michel (Hercules), Azar Ghennem (Blauw Zwart), Giovanni Lunger (SVV), Joshua Steenvoorden (Forum Sport), Jardel Drenthe (Spijkenisse), Murat Asig (Quick)
Gaan: Agbor Eyongakpa, Ryan Lugtigheid (beide Xerxes DZB), Daley Windhorst, Maurice Kerkhof (beiden DSO), Roy Beijer, Ronald Simonis (beiden Forum Sport), Dominique Aries (VUC) Richard Kasius (SEP), Serano van der Hurk (HBS), Izzy Rosini (RKDEO), Jerry Plat (SVC '08), Marcley Manuela (Den Hoorn), Rob Rutten (BVCB), Joost Swaanenburg (gestopt)

Vitesse Delft:
Komen: Shairo Barbosa (Spartaan '20), Abel van Beest (MMC Weert), Nichy Fortes (Nieuwenhoorn), Nathan Martina (Deltasport), Charlie Pires (Leonidas)
Gaan: Patrick Andrade (Zestienhoven), Gennaro Claver (DHL), Ab Tajdirti (RVC Celeritas), Dhanesh Ghiraw (Kozakken Boys), Rick de Vroom, Kevin Soares (beiden gestopt)

Ariston '80:
Komen: Jesper Kloeke (Voorschoten '97), Abel Matsers (AVV Sloterdijk), Bram van Eijden (RKSV Sarto), Koen van Wel (WSC Waalwijk), Lars van den Broeke (USV Hercules)
Gaan: Ayden van der Bergh, Tom Cratsborn, David Knops (allen gestopt)

Schipluiden:
Komen: Pim en Jeroen Hoornweg (beiden SEP), Bob Knijnenburg, Raymond Reissenweber (beide uit lager elftal), Twan Lansbergen (MVV'27)
Gaan: Terence van Koppen, Perry van Oeveren (beiden SEP), Steijn van Paassen (Antibarbari), Ali Ahidar (REMO), Wilco van der Windt (Concordia), Bart Boks, Patrick Duijndam (beide lager elftal)

DSVP:
Komen: Mitchel Rijfkogel (Oliveo za), Dylan de Haan (DWO), Dave Hes (DSO), Davey Keyenberg (Kethel Spaland zo)
Gaan: Geen

DVC:
Komen: Patrick Keij, Delinyo Reebeen (beiden SEP), Wouter van Vliet (VOB, Samuel Kehase (BOSO Sneek), Sylvano Schaap (Vredenburch, Job van der Wildt (Wippolder)
Gaan: Hicham Essedikki (Katwijk), Ricardo Veen (Laakkwartier), John Sia (Concordia)

Oliveo (za):
Komen: Nuri James, Max Kouwenhoven (beiden Oliveo zo)
Gaan: Mitchel Rijfkogel (DSVP), Jeroen Andringa, Colin Haket, Robin Hoogland, Tobias Philip, Lesley van der Zand, Aaron Droogh (allen gestopt)

Zondag

DHC:
Komen: Nick Hasper (HBS), Roël van der Valk (Velo), Stefan Gravesteijn (RKDEO)
Gaan: Soliman el Yakoubi (Charlois), Mats Mangelmans (Antibarbari), Djerreld Muntslag (Zwarte Pijl), Brent Biesheuvel (Velo), Scott Luiten (Den Hoorn), Thomas Aangenendt (RKDEO), Bas van Zee (gestopt)

Den Hoorn:
Komen: Roy Fernandes (Deltasport), Marcley Manuela (Nootdorp), Scott Luiten (DHC), Thomas Bouwer (Concordia), Robert Jan Kuipers (Vitesse Delft)
Gaan: Anthony Sintniklaas, Vincent Plichta (beiden Wippolder), Dewi van Wichen (TOGB), Rick van der Mast (Wilhelmus), Stef Kleijweg, Jeffrey van den Berg (beiden gestopt)

Wippolder
Komen: Anthony Sintniklaas, Vincent Plichta (beiden Den Hoorn), Yannick Prade (BVCB), Martin Koswal (HPSV), Robin Loomans (DHL)
Gaan: Patrick van Leeuwen (Full Speed), Sven Paternot (TOGB)

Concordia:
Komen: Wilco van der Windt (Schipluiden), John Sia (DVC), Joey Driest (WCR), Santosh Bhola (REMO), Hidde Drost (Blauw Wit '34), Max Ruifrok (Velo)
Gaan: Thomas Bouwer (Den Hoorn), Ivo Smits (Foreholte), Achmad Achmead (Semper Altius),Ener Nikocevic (FC Zoetermeer), Bas van der Burg (Graaf Willem II/VAC), Lemar Bavelaar (Nog niet bekend), Luuk van Nieuwkerk, Hugo van Nieuwkerk, Fouad Amrani, Olivier van Not, Eloy Brook (allen gestopt)

Oliveo (zo):
Komen: Leroy Versteegen (Nootdorp), Laurens Huurman (Capelle)
Gaan: Emre Terlemis (Zoetermeer), Samet Mermer (Full Speed)

RKDEO:
Komen: Didier Dandlau, Haitam el Madid (beiden RKAVV), Junio Okorocha (Delft), Izzy Rosini (Nootdorp), Thomas Aangenendt (DHC), Mohammed Rida (Concordia), Aldryson Ortega (Laakkwartier)
Gaan: Donny Paats, Alexis Koutsis (VUC), Luuk Goedbloed, Jordy Pronk (beiden Forum Sport), Navin Ramlal (GDA za), Dennis Hendriks (Boshuizen), Maikel Lorsheijd, Steven Ripken, Thomas Koeleman, Johannes Straaijer (allen lager elftal), Twan Greeve, Dani van Veen, Michael van der Ende (allen gestopt)

DHL:
Komen: Kas Boks, Rick Schwencke, Daan Heijink, Sven de Jager (allen SEP), Du'aine Rivers, Terence Olbina (Delft), Robin Loomans (Wippolder), Melvin Santana Feliz (SVV), Gennaro Claver (Vitesse Delft)
Gaan: Yoshi Malinka (Lyra), Mark van Dijk (Delft 2), Nils de Nennie, Pieter Buitendijk (beiden gestopt)

Full Speed:
Komen: Imran Celikoglu (Delft), Marouane el Haddioui (SVH), Samet Mermer (Oliveo), Patrick van Leeuwen (Wippolder), Giovanni van der Luitgaarden (Erasmus)
Gaan: Brian Koster, Jacco Wevers (beiden KSD Marine), Ronald Besse (lager elftal), Maarten Plomp, Pieter Vlasveld (beiden gestopt)

SEP:
Komen: Terence van Koppen, Perry van Oeveren (beiden Schipluiden), Richard Kadius (Nootdorp), Dani Martina (WIK)
Gaan: Rick Schwencke, Kas Boks, Daan Heijink, Sven de Jager (allen DHL), Pim en Jeroen Hoornweg (beide Schipluiden), Danny de Lange, Jack Bommelé (beide gestopt)

Taurus:
Komen: geen
Gaan: Daan Reinders, Auke Blokland, Niels Maltha, Willem Hoogervorst, Midas de Wildt (allen Steeds Hooger)


<SCRIPT SRC="//secure.adnxs.com/ttj?id=9419594&cb=[CACHEBUSTER]&referrer=delftopzondag.nl&pubclick=[INSERT_CLICK_TAG]&postcode=260,261,262" TYPE="text/javascript"></SCRIPT>
Meer berichten
 
<SCRIPT SRC="//secure.adnxs.com/ttj?id=9419598&cb=[CACHEBUSTER]&referrer=delftopzondag.nl&pubclick=[INSERT_CLICK_TAG]&postcode=260,261,262" TYPE="text/javascript"></SCRIPT>