Zeeman: textiel voor de laagste prijs, van de hoogste kwaliteit. (Foto: Marieke Zelisse)
Zeeman: textiel voor de laagste prijs, van de hoogste kwaliteit. (Foto: Marieke Zelisse)

Zeeman, werkelijk super in textiel

Algemeen

DELFT - Zeeman. Wie heeft er niet een paar sokken, een onderbroek of een handdoek van dit heerlijk Hollandse merk in huis? Zeeman textielSupers werd in 1967 opgericht door Jan Zeeman in Alphen aan den Rijn, met het idee om als een soort supermarkt voor kleding te dienen, een concept dat bijzonder goed aansloeg. In combinatie met de gouden formule van goede kwaliteit en een lage prijs, heeft de textielsuper vandaag de dag maar liefst 1300 winkels in zeven verschillende landen weten te realiseren. ‘Zo eenvoudig kan het zijn.’

Zeeman streeft naar het beste. Het beste voor mensen, het beste voor het milieu en het beste voor de maatschappij. Daarom is het textiel van Zeeman niet alleen zuinig voor je portemonnee, maar ook zuinig voor de mensen en de middelen die nodig zijn voor de productie. Zeeman gebruikt alleen duurzame grondstoffen en materialen en onderhoudt nauw contact met de fabrieken, om te zorgen voor goede arbeidsomstandigheden.

Bij Zeeman vind je hippe en duurzame kleding en accessoires voor dames, heren, kinderen en baby’s. Van onderbroeken tot stokken, van bikini’s tot nachthemden en van zomerjurkjes tot winterjassen. Badtextiel, bedtextiel, keukentextiel, woonaccessoires: Zeeman heeft het allemaal. Dit alles voor de laagst mogelijke prijs en van de hoogst mogelijke kwaliteit. Kom langs in één van de vele filialen, waarvan je er één vindt in onze eigen Hoven Passage, of neem een kijkje op de webshop. Online vind je nog veel meer Zeeman-exclusives, waaronder de Zeeman fancollectie. Want wees eens eerlijk, iedereen is fan van Zeeman.

Kijk voor meer informatie op
www.zeeman.com.