Afbeelding

Delvenaar in Beeld: Karl (41)

Algemeen Delvenaar in Beeld

Wat doe je vandaag in de grachten van Delft?
Ik ben een blowtje aan het roken en aan het suppen met mijn hond. Mijn hond en ik vermaken ons prima zo. Wij doen dit vooral in de zomer. Veel mensen laten hun hond thuis in verband met de warmte, maar ik zoek met hem het water op. Ik heb hem al sinds hij een pup was en we zijn echt twee handen op één buik.

Wat is voor jou belangrijk in je leven?
Mijn vrijheid. Ik vind mijn vrijheid en mijn eigen gang gaan, zonder verplichtingen, belangrijk. Ik vind het nu in Nederland erg beperkt, maar dat komt vooral door de tijd waarin we zitten. Ik ben zelf opgegroeid in de jaren 90. Toen maakte het allemaal niet zo uit. Toen had je nog geen telefoontje en stonden er opeens vrienden voor je deur. Ik vind het nu best lastig om me aan te passen aan hoe het nu allemaal is. Het zijn de kleine dingen, zoals de zelfscankassa’s in winkels, maar ook autoriteit en handhaving waarmee ik moeite heb

Wat als je geen verplichtingen had, wat zou je dan doen?
Ik zou al mijn hobby’s en creativiteit in één atelier verwerken. Ik maakte vroeger altijd robotkostuums voor festivals of clubs. Dat zijn kostuums met lasers erop en lampjes. Nu maak ik veel met leer, zoals de halsband van mijn hond.