Afbeelding

Delfts Blauwe tegels gaan als warme broodjes

Algemeen

De Pels is een stichting (ANBI) die de voormalige schuilkerk van de Remonstranten aan de Oude Delft 102 herbestemt tot een podium voor culturele en maatschappelijke programmering.

Sinds januari is De Pels via Instagram doende Delfts Blauwe tegels, met succes, onder de aandacht te brengen. Hiermee kunnen sympathisanten de stichting steunen en hun naam vereeuwigen in de onderdoorgang naar het nieuwe culturele podium. Studentenhuizen doen zelfs mee. Verder bestellen zowel particulieren als bedrijven de tegels en worden daarmee ook founding friends.

Inmiddels zijn er tientallen tegels besteld. Het doel van De Pels is om voor de zomer enkele honderden tegels te hebben verkocht. Uiteraard worden deze tegels gemaakt door Royal Delft.

Voor meer informatie verwijzen we graag naar hun website:
de-pels.nl.