
Twee teams van De Nieuwe Prins kampioen!
AlgemeenDELFT - Op donderdag 17 april werden twee teams van Biljartvereniging De Nieuwe Prins districtskampioen driebanden kleine tafel.
Bij biljartvereniging De Nieuwe Prins draait alles om vriendschap, sportiviteit en gezelligheid. De primaire focus ligt bij het driebanden, waarbij er twee teams in de B1 en twee teams in de B2 competitie van de KNBB meespelen. Om het driebanden heen wordt nog veel meer gedaan om de gezelligheid te stimuleren, waarbij je kunt denken aan sportdagen, klaverjastoernooien en weekendjes weg.
Kampioenen
De Nieuwe Prins 2 werd onder leiding van teamcaptain Cock Smink kampioen in de B1 klasse district Vlietlanden samen met Peet van Zweden en Ed Visser. Op zaterdag 17 mei spelen zij de halve finales voor het gewest in Dordrecht en bij een goed resultaat op zondag 18 mei de finalerondes! De Nieuwe Prins 3 werd onder leiding van teamcaptain Arthur Brouwer kampioen in de B2 klasse district Vlietlanden samen met Wout van Luik, Alex Rust, Jos van Esschoten en Cor van Nieuwenhoven. Op zaterdag 17 mei spelen zij de halve finales voor het gewest in Capelle aan den IJssel en bij een goed resultaat op zondag 18 mei de finalerondes! Het bestuur en de overige leden zijn ontzettend trots op alweer een puike prestatie na het vorige seizoen in 2024, waar ook twee kampioenen werden gehuldigd! Wilt u meer weten over deze gezellige biljartvereniging? Kijk dan even op de website www.bvdnp.nl!








