
Gezocht: foto’s van Delft tussen 1930 - 1950
AlgemeenHeb jij foto’s op zolder of in de kast liggen gemaakt tussen de jaren 1930 en 1950? Neem ze mee en kom langs op woensdag 23 of 30 april en haal samen met andere Delftenaren herinneringen op, deel verhalen en kom meer te weten over deze tijd in Delft.
Foto’s brengen herinneringen terug, vertellen verhalen en geven je een terugblik in de tijd. In de Tweede Wereldoorlog legden de Duitse bezetters beperkingen op bij het maken van foto’s. In november 1944 was het zelfs verboden om buiten te fotograferen. Toch zijn er gelukkig foto’s gemaakt en bewaard gebleven. Zowel in het stadsarchief als bij mensen thuis.
De bijeenkomsten worden geleid door Tijn Noordenbos, Patty Knoops en Stadsarchief Delft.
Kom langs! Woensdag 23 april, tussen 14 en 16 uur in bibliotheek DOK Voorhof. / Woensdag 30 april, tussen 10 en 12 uur in Abtswoude Bloeit.
Meer informatie? Mail:
info@delftspeil.nl







