
Bijenweek in OPEN
AlgemeenDe Nationale Bijentelling komt er weer aan! Daarom organiseren we 5 t/m12 april de Bijenweek. Doe mee met een van de leuke gratis workshops in OPEN, zoals delftsblauwe bijen schilderen op een tegel of kom luisteren naar de vertelling “Hoe leven bijen?”. We sluiten de week af in Bij de Roos met een Bijenles waarin je oefent in het herkennen van zes bijen van de telling. Daarna kan je ze gelijk opzoeken en tellen in de Molentuin van molen de Roos!
Waarom bijen tellen? Hoe meer we over bijen weten, hoe beter we de bij kunnen helpen. Ook leer je deze prachtige dieren beter (her)kennen. Kijk ook eens op de website www.nationalebijentelling.nl.
Meedoen? Meedoen met de activiteiten is gratis. Voor de workshops en de activiteiten op 12 april moet je je wel aanmelden via www.vak-delft.nl/agenda. Daar vind je ook het volledige programma van de Bijenweek.







