
Het is tijd voor het Cavero NK Pool in De Loods in Rijswijk!
AlgemeenRIJSWIJK - Alles staat in de steigers voor het Cavero NK Pool van dit weekend in Rijswijk! Op vrijdag 10, zaterdag 11 én zondag 12 januari barst het spektakel los in De Loods!
Het was groot nieuws in september vorig jaar: de aankondiging dat de Rijswijkse IT-consultancy Cavero de komende drie jaar de sponsor van het NK Pool zal zijn! Prachtig voor het Nederlandse poolen, omdat na de periode Jumbo met de prijzengelden, media-exposure en live-uitzending op televisie, de positieve lijn van de afgelopen jaren hiermee kan woorden voortgezet. Het waren eind vorig jaar bomvolle kwalificaties door het hele land in de prachtige poolzalen in Tilburg, Zwijndrecht, Lelystad en Goes. Uiteindelijk plaatsten tweemaal acht spelers zich via deze kwalificaties voor de eindronde. In de fraaie locatie De Loods in Rijswijk zal dit weekend worden gespeeld om een totale prijzenpot van 15.000 euro en de Nederlandse titels in het 8-ball en 9-ball.
Info
Op vrijdag worden alle kwartfinales gespeeld, de halve finale en finale van het NK 8-ball op zaterdag. Op zondag is het tijd voor de halve finale en finale van het NK 9-ball. De finale van het NK 9-ball is op 12 januari van 16.00 uur tot 18.00 uur live te zien op RTL7, met commentaar van Pascal de Smit en Casper Verstegen. Kijk voor meer info op www.nkpool.nl.
