Talha (Mo) Simsek komt over van vierdeklasser DUNO.
Talha (Mo) Simsek komt over van vierdeklasser DUNO.

Wippolder versterkt zich met drie nieuwe spelers

DELFT - Wippolder heeft zich voor komend seizoen versterkt met drie nieuwe spelers. Vanaf volgend seizoen zijn Michel van der Elst, Berto de Vree en Talha Simsek te bewonderen op Sportpark Pauwmolen.

Met de komst van Michel van der Elst krijgt de selectie een flinke kwaliteitsimpuls. De technische staf ziet in Van der Elst een directe versterking. Zijn veelzijdigheid is volgens de club een groot pluspunt, want hij kan op alle posities aan de linkerflank goed uit de voeten! Naast zijn fysieke kwaliteiten brengt hij de nodige routine mee, die van grote waarde zal zijn voor de ploeg van trainer Robin den Dulk. In de gesprekken viel op dat hij met een aantal andere spelers en stafleden die terugkeren direct een goede klik had. Momenteel is hij nog actief bij TOGB, maar Wippolder is blij met zijn komst en wenst hem veel succes. 

Berto de Vree
Ook Berto de Vree keert terug op Pauwmolen! Zoals u hiernaast al kon lezen werd hij afgelopen weekend al gevraagd om mee te doen en wist hij ook nog eens de 2-0 te scoren. Deze ervaren aanvaller keert, net als zijn maatje Tristan Croes, terug op het oude nest. Na een jaar sabbatical en wat gesprekken heeft De Vree veel zin om deel uit te maken van de plannen van de nieuwe trainer. Hij is op alle posities in de voorhoede inzetbaar en was in diverse wedstrijden in de nacompetitie in eerdere seizoenen van waarde met belangrijke doelpunten. Waar zijn broer Domenico de stap maakt richting Xerxes keert oudere broer Berto dus terug bij Wippolder. De staf en spelers zijn hier blij mee en wensen hem veel succes.

Talha Simsek
Naast de komst van Van der Elst en De Vree heeft Wippolder nog een nieuwe speler binnengehaald. Talha (Mo) Simsek komt over van het Haagse DUNO, dat dit seizoen uitkomt in de 4e klasse C. Onlangs werd hij door DUNO nog in het zonnetje gezet voor het spelen van honderd wedstrijden in de hoofdmacht. Met Simsek haalt Wippolder een technisch begaafde speler met veel potentie in huis. Hij kan in de voorhoede, maar ook op de 10-positie spelen en verrassen. Na vijf jaar bij DUNO kiest Simsek wederom voor een club met een familiesfeer én natuurlijk een stap hogerop! Wippolder en Simsek gaan deze uitdaging graag met elkaar aan.


Ook Michel van der Elst maakt de overstap naar Pauwmolen.