State of Art polo deal: twee stuks nu voor slechts 99,95 euro!
State of Art polo deal: twee stuks nu voor slechts 99,95 euro!

Laat je inspireren en stap goed gekleed de zomer in!

Algemeen

DELFT - Met de eerste zonnestralen en stijgende temperaturen is het weer tijd om de garderobe onder de loep te nemen. Hangt alles er nog fris en zomerklaar bij, of kan het wel een update gebruiken? Ook voor mannen is dit hét moment om stijlvol het nieuwe seizoen in te gaan en daarvoor ben je bij Steendam Herenmode aan het juiste adres!

Eigenaar Arjan Steendam ziet het elk jaar gebeuren: zodra het mooie weer zich aandient, groeit de behoefte aan lichte, comfortabele en frisse kleding. “Onze nieuwe lente- en zomercollectie sluit daar perfect op aan”, vertelt hij. “Denk aan een ruime keuze polo’s in zachte pasteltinten, ideaal voor een ontspannen en verzorgde look.” Extra aantrekkelijk is de huidige actie: twee polo’s van State of Art voor 99,95 euro, waar ze normaal 69,95 euro per stuk kosten. Met keuze uit tien verschillende kleuren is er voor iedere man wat wils. Daarnaast biedt Steendam Herenmode een breed assortiment zomerse kleding van merken als Butcher of Blue, Cast Iron en Vanguard, en mooie lichte broeken van BRAX. Ook voor speciale gelegenheden ben je hier aan het juiste adres, met stijlvolle zomerpakken voor feesten en partijen. 

Kortom: dit is hét moment om te komen shoppen. Kijk alvast op www.steendam.net of loop eens binnen in deze mooie winkel aan de Wijnhaven in Delft.