
Vier Pasen in Lumen met Paul Mescal, Amélie of Carice van Houten
We hebben een heerlijk lang weekend en dat viert Lumen met nieuwe films én extra matineevoorstellingen op maandag 6 april. Na Hamnet schittert Paul Mescal samen met Josh O’Connor in het ontroerende The History of Sound. Nog zo’n liefdesverhaal, maar met een verrassende twist: The Drama met Robert Pattinson en Zendaya.
Mees Peijnenburg – zaterdag nog bij ons te gast – presenteert het warme en ontroerende A Family met Carice van Houten. Op documentaire gebied zijn Broken English (over Marianne Faithfull) en De Indische tafel nieuw op ons programma. Woensdag 8 april komt regisseur Mark Bakker naar Lumen voor een nagesprek bij The Road to Fenix, zijn documentaire over het nieuwe kunstmuseum over migratie in Rotterdam.
Zin in een vleugje nostalgie? (Her)ontdek deze week de klassiekers Amélie, Il Conformista of Kiki’s Delivery Service. Ook in het nieuwe Lumen: de feelgood hit I Swear over een over leven met Tourette.