
Harm (64)
Wat doe jij vandaag op deze zonnige dag in de binnenstad?
Ik ben al voor de derde keer de deur uit gegaan. Ik zat elke keer binnen, maar met dit weer moet je zeker naar buiten gaan. Ik wilde net wat kranten afgeven bij een vriendin, maar haar winkel was helaas dicht. Ik had in ieder geval een excuus om een rondje te lopen.
Lees jij vaak de krant?
Ja, zo af en toe. In dit geval verzamel ik de zaterdagkrant van de Volkskrant en die bewaar ik dan een paar weken achter elkaar. Normaal gooi je zo’n krant bij het oud papier, maar ik geef ze graag door aan anderen die er gelukkig van worden.
Heb jij het gevoel dat mensen in deze gedigitaliseerde wereld minder de krant lezen?
Ja, ik denk dat vooral veel jongeren de krant minder lezen, maar ik zie dat niet per se als een probleem. Toen ik twintig was, in de jaren tachtig, las ik zelf ook niet veel. Ik denk dat als jongeren eenmaal ouder worden, dat dat wel terugkomt.
Heb je een favoriet muziekgenre?
Ik houd zelf van wat oudere muziek, van lp's en cd's. Ik luister vooral naar muziek uit de jaren tachtig, maar wel met echte boxen in mijn woonkamer, niet via zo'n koptelefoon. Ik vind de Dire Straits heel gaaf. Daar ben ik naar geweest, in De Kuip.