
Delvenaar in Beeld: Jasper (30)
Algemeen Delvenaar in BeeldWat doe jij vandaag in het park achter het Doelenplein?
Vandaag ga ik naar de film, en ik heb net gezellig koffie gedronken met een oud-buurjongen. Nu ben ik lekker aan het wandelen en ik kom er net achter dat er allemaal springkussens staan. Misschien dat ik straks nog een sprongetje waag.
Naar welke film ga je?
Ik ga straks naar de film Lilo & Stitch, in Pathé. Ik heb daar een Unlimited-pas, dus dan ga je gewoon naar elke film. Ik haal uit films veel inspiratie, ook voor mijn acteercarrière.
Ben jij dan een acteur?
Nog niet helemaal. Het lijkt me supervet om ooit een acteur te worden. Ik heb al een keer gespeeld in een true crime docudrama van BNNVARA. Ik mag alleen nog niet vertellen hoe die heet, omdat die nog moet uitkomen. Daarin speelde ik een moordenaar, terwijl ik eigenlijk een heel positieve jongen ben.
Waar ben je het meest trots op in je leven?
Ik denk op mijn jeugd in Delft Tanthof. Daar ben ik opgegroeid, en daar ben ik heel dankbaar voor. De sfeer was altijd heel goed en ik vond de natuur daar als kind geweldig. Het voelde voor mij als een soort pretpark. Toevallig was ik gisteren daar nog een nostalgie rondje aan het doen. Het was heel leuk om alles weer even terug te zien.