Uw advertentie hier? Spoorzone Delft Digitale fotograaf Autobedrijf Harteveld Hypotheek Zegwaard Containerverhuur Zegwaard Rioolontstopping

Zoeken

Contact

Rodi Media zh bv
Koornmarkt 22
2611 EG Delft

Postbus 2949
2601 CX Delft

T 015 - 214 39 12
F 015 - 212 69 86

info@rodimedia-zh.nl

Kunst bij de Kerk in Nootdorp

NOOTDORP – Onder het motto ‘Kunst bij de Kerk’ is er aan de Veenweg in Nootdorp in het weekend van zaterdag 11 en zondag 12 september van 12.00 tot 17.00 uur veel en diverse kunst te bewonderen.

Zes bekende Nootdorpse kunstenaars laten recent werk zien in de parochiezaal naast de Rooms-Katholieke Bartholomeuskerk. Er zijn veelkleurige schilderijen in acryl, olieverf en aquarel van Meeuw Suermondt, Carla Jacobs, Henny Opree en Margot Labordus. Claire Delperdange en Willemien Gips exposeren abstract werk, objecten en glas-in-koperfoliewerk. In de parochiezaal is een informatiestand van Centrum voor de Kunsten Nootdorp. Aan het begin van de Veenweg, op de hoek met de Kerkweg, exposeren de eigen en aangetrouwde broers en zussen van Hans Moerings hun oudere en nieuwe schilderijen. Vrolijke onderwerpen kenmerken het werk van de familieleden. In de fraaie, grote tuin achter de kerk zijn bijna tweehonderd beelden uit Zimbabwe te bewonderen. Twee beeldhouwers uit Zimbabwe geven demonstraties. De onlangs gerestaureerde kerk is op beide dagen open voor bezichtiging. Alle werken die geëxposeerd worden, zijn te koop. De toegang is gratis. Bel voor meer informatie naar telefoonnummer 015 - 310 80 81 of e-mail naar info@nootdorpnu.nl.


Reacties

Er zijn nog geen reacties.