Uw advertentie hier? Spoorzone Delft Digitale fotograaf Autobedrijf Harteveld Hypotheek Zegwaard Containerverhuur Zegwaard Rioolontstopping

Zoeken

Contact

Rodi Media zh bv
Koornmarkt 22
2611 EG Delft

Postbus 2949
2601 CX Delft

T 015 - 214 39 12
F 015 - 212 69 86

info@rodimedia-zh.nl

Scouting Aymon houdt reünie op Kruithuis

DELFT - Scoutinggroep Aymon houdt op zaterdag 4 september een reünie voor al haar oud-leden. Op Het Kruithuis aan de Schiekade 1-3 kunnen alle aanwezigen dan vanaf 15.00 uur weer het echte scoutinggevoel ervaren met een actief middagprogramma, een feestelijke barbecue en als afsluiting een gezellige avond rond het kampvuur.

Aymon vierde vijf jaar geleden nog groots het 60-jarig bestaan. Twee jaar later werd de groep noodgedwongen opgeheven door een gebrek aan jonge leden. Dat neemt natuurlijk niet weg dat vele generaties Delftenaren een bijzondere tijd bij Aymon hebben meegemaakt. Om deze herinneringen opnieuw op te halen, organiseert de laatste actieve Stam met scouts tussen de 18 en 22 jaar een reünie. Alle oud-leden zijn van harte welkom, of je nu één jaar of vele jaren Aymonner bent geweest, en of je in de jaren ’60 al lid was of pas begin deze eeuw. Het programma loopt door tot 21.00 uur. Aanmelden kan op www.aymonreunie.nl.


Reacties

Naam: Familie Edenburg
Datum: 24-08-2010 16:08
Bericht: Beste Aymonvrienden

Daar wij buiten de stad zijn,is het voor ons niet mogelijk om op 4 september a.s. aanwezig te zijn.We wensen jullie een fijn ouderwts Aymonfeest toe.
Groeten aan alle vrienden en bekenden,

Ron en Corrie Edenburg