Prachtig en authentiek appartement in uniek TU-gebouw
Hun zoektocht naar een huis om in te gaan samenwonen bracht Werner en Carolien naar de Nieuwelaan. De sfeer die ze daar aantroffen gaf vervolgens de doorslag.
Lees verder
Menu
Zoeken
Contact
Rodi Media zh bv
Koornmarkt 22
2611 EG Delft
Postbus 2949
2601 CX Delft
T 015 - 214 39 12
F 015 - 212 69 86
Woonberichten: zondag 29 januari
De woonberichten uit de krant Delft op Zondag van 29 januari.
Lees verder
Huis te koop: Libanonstraat 31, Delft
Bijzonder ruime gezinswoning in rustige omgeving
Leo Hilgerson woonde in een klein bovenhuisje met zijn vrouw en twee kinderen toen hij op zoek ging naar een grotere woning. Die vond hij in de Libanonstraat.
Lees verder
Woonberichten: zondag 22 januari
De woonberichten uit de krant Delft op Zondag van 22 januari.
Lees verder
Huizen kijken met een glas bubbels
DELFT – Björnd Makelaardij houdt op donderdagavond 19 januari tussen 19:00 en 21:00 uur en zaterdag 21 januari ‘s middags tussen 12:00 en 15:00 uur een open-huizen-route waarbij veertig huizen opengesteld zijn voor een vrijblijvende bezichtiging. Om het voor de bezoekers extra aantrekkelijk te maken staat er in elke woning een glas champagne voor hen klaar. De champagne is beschikbaar gesteld door Arjan de Jong van de drankenspeciaalzaak Wines & Whiskies aan de Voldersgracht.
Lees verder
Huis te koop: Voorstraat 78A, Delft
Ruime gezinswoning aan één van de grachtjes in de binnenstad van Delft
Henk Ruskamp wilde na de verkoop van zijn tandartspraktijk aan de Oude Delft graag in de binnenstad blijven wonen en kwam zodoende in de Voorstraat terecht.
Lees verder
Notaris niet verplicht bij opstellen van koopcontract
DELFT - De voorganger van minister Opstelten (Veiligheid en Justitie) heeft vorig jaar een evaluatierapport gestuurd naar de Tweede Kamer over de Wet koop onroerende zaken. In deze wet uit 2003 staat dat de koper van een huis drie dagen bedenktijd heeft. Uit het rapport bleek verder dat de onderzoekscommissie de wet in grote lijnen goed vindt functioneren, maar wonderlijk genoeg pleitte de commissie ook voor een verplichte inschakeling van de notaris bij het opstellen van het koopcontract.
Lees verder






